Pozývame vás na šiesty ročník kombinovaných detských pretekov v love rýb na muchu a prívlač.

Ochodnicky-rybarik-logo 

Ochodnický rybárik 6.ročník

Vážení rodičia a členovia detských rybárskych krúžkov pri MO SRZ Kysucké Nové Mesto. Pozývame vás na šiesty ročník kombinovaných detských pretekov v love rýb na muchu a prívlač, ktorý sa uskutoční v sobotu 27.5.2017 na pstruhovom rybníku v Ochodnici. Tento gulášový pretek je už tradične venovaný spomienke na vynikajúceho učiteľa, nášho dobrého priateľa, skvelého rybárskeho hospodára a v minulosti jedného z najvýznamnejších šíriteľov muškárenia na severe Slovenska Albína Koyša.

Súťaží sa v 3 kategóriách. Všetci pretekári budú rozdelení na začiatočníkov a pokročilých. Špeciálne budú vyhodnotené dievčatá. Zápis je medzi 7.00 a 7.30 hod! Treba si priniesť všetky potrebné veci k lovu rýb na prívlač a muchu, tzn. všetky svoje mušky a rotačky vyrobené na krúžku, vlastné umelé nástrahy na prívlač, silóny v hubke 0,20 mm, 0,22 mm a 25 mm, povolenie s ročným rybárskym lístkom, povinnú výbavu, vhodnú obuv a oblečenie, prípadne desiatu a vodu. Kto nemá muškársku udicu oznámi to v priebehu tohto týždňa vedúcemu. Máme udice na požičiavanie. Koniec sobotňajších pretekov je plánovaný na 17:00. Pozorne si prečítajte propozície pretekov v prílohe!

Obed zabezpečí pán šéfkuchár Dušan Novák a milé pani učiteľky z CVČ Kysucké Nové Mesto. Začiatočníkom budú vyhadzovať muškársku šnúru členovia MK Kysuca, klubu prívlače, a ostatní skvelí členovia našej organizácie. Pretekársku trať tradične pripravuje Ľubomír Olejko. Losovanie, vyhodnocovanie a hladký priebeh celých pretekov už od vzniku tohto preteku zabezpečujú Peter a Marián Smetanovci.

 Sponzori:

  • Jozef Mičuta (mäso na guláš)
  • MO SRZ Kysucké Nové Mesto (ceny, ryby, poháre)
  • Peter Ondruš Rybárske potreby Sniky Žilina (ceny)
  • Ján Táborecký Rybárske potreby Thymallus Ružomberok (ceny)

Sponzrori-Ochodnicky-rybarik

Tešíme sa na vás

Petrov zdar

Dušan Jaššo

MO SRZ Kysucké Nové Mesto

Nahor